شیرآلات صنعتی

بخش شیرآلات صنعتی

شرکت آرون به مدت 17 سال است که در زمینه شیر آلات صنعتی فعالیت می نماید و تاکنون توانسته است شیرهای مهم و حساسی با تکنولوژی بالا به شرکتهای مختلفی در سراسر ایران تحویل داده و آنها را در مراحل مختلف نصب ، راه اندازی و خدمات پس از فروش پشتیبانی نماید . شیرهای صنعتی که این شرکت ارائه می نماید متکی بر محاسبات مشخص مربوط به شرایط پروژه و به لطف همکاری و حمایت شرکت های بین المللی از بالاترین  کیفیت برخوردارند .

از همکاران این شرکت اکنون از گروه کارخانجات تالیس و عضو برجسته آن شرکت ارهارد را می توان نام برد که با سابقه ترین و معتبرترین شرکت آلمانی در سطح بین المللی است .

شرکت آرون همکاری تنگاتنگی با مهندسین شرکت ارهارد داشته و با همکاری نزدیک با استفاده از تجارب وسیع آن شرکت از پروژه های مهم کشور پشتیبانی می کنند .

erhard

شرکت ارهارد  در سال 1871 در شهر هایدنهایم آلمان تاسیس گردید ، این مجموعه  در مسیر فعالیت خود در  تکامل علم و تکنیک نقشی موثر ایفا نموده است . این شرکت ،  طی 140 سال تجربه در امر کشف و بکار گیری رموز مهار آب ، تولید و توسعه شیر آلات و تجهیزات کیفی ، ابداع راهکارهای مهندسی و کاربردی ، تدوین و انتشار مدارک فنی برای مهندسین سراسر جهان همواره ممتاز بوده است .

شرکت ارهارد با آگاهی بر ارزش فعالیت های خود ، نه تنها در سازماندهی عملیات صنعتی – اقتصادی نقش داشته بلکه افزایش توان مهندسی عمومی را در ذخیره سازی ، حفظ منابع ، انتقال و توزیع آب ، این ماده حیاتی هدف گرفته و بی جهت نیست شعار خود را چنین برگزیده است :

 

فن آوری آب ، شور و اشتیاق ماست

” Water is Our Passion”