درباره ما

شرکت آرون

شرکت آرون در سال 1369 تاسیس گردید و در طی 25 سال گذشته فعالیت های گسترده و موفقیت آمیزی در زمینه سیستم های اعلان و اطفاء حریق ، شیرآلات و پمپ های صنعتی با همکاری کارخانجات معتبر اروپایی داشته و توانسته است نقش موثری در پروژهای بزرگ ایران با پالایشگاهها ، پتروشیمی ها ، شرکت ملی انتقال گاز ، سکوهای نفت و گاز، صنایع فولاد ، نیروگاهها با گروه مپنا ، شرکت های آب و فاضلاب ، شرکت های آب منطقه ای ، صنایع مس ایران و بسیاری شرکت های دیگر با ارائه راهکارهای مناسب فنی پیش از خرید محصول ، ارائه مشاوره فنی و تخصصی ، تامین تجهیزات با کیفیت و همچنین خدمات پس از فروش از جمله نظارت بر نصب و اجرا ، راه اندازی ، گارانتی ، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی ایفا نماید .

 

شعار ما ، کسب اعتماد مشتریان ، ارائه راه حلهای پیشرفته و استفاده از با کیفیت ترین کالا در پروژه های کشور میباشد .

شرکت آرون دارای دو بخش مهم به شرح ذیل میباشد :

1) بخش شیرآلات صنعتی شرکت آرون نزدیک به بیست سال در این زمینه فعالیت مینماید و تاکنون توانسته است پروژه های مهمی در سراسر ایران را با شیرآلات محاسبه شده و تکنولوژی بالا مجهز نموده و آنها را در مراحل مختلف نصب ، راه اندازی و خدمات پس از فروش پشتیبانی نماید . نتیجه کار به تائید کارفرمایان همواره بهره برداری کم هزینه ، روان ، بدون دغدغه از این تجهیزات میباشد . این شرکت در کمک به موفقیت پروژه ها و تضمین راندمان نهایی مد نظر با کارشناسان درجه یک آلمانی همکاری تنگانگی سازمان داده که بتواند در امر استفاده از دانش و تجربه بین المللی از پروژه های مهم کشور و یا مهندسی مجدد پروژه های قدیمی پشتیبانی نماید .

2) بخش اعلان و اطفاء حریق شرکت آرون نزدیک به بیست وچهار سال در زمینه ایمنی و آتش نشانی فعال و تاکنون پروژه های بسیاری در سراسر کشور مانند پالایشگاهها و سکوهای نفت و گاز ، صنایع فولاد ، پتروشیمی و تولید نیرو نقش موثر ایفا نموده است . تنها طی سالهای اخیر سیستم های اعلان و اطفاء حریق بیش از 20 نیروگاه گروه مپنا ، نظارت ، راه اندازی و پشتیبانی گردیده است . شعار ما هدف گرفتن بالاترین تکنولوژی ، بالاترین کیفیت تجهیزات ، نصب تخصصی تجهیزات و راه اندازی توسط متخصصین حرفه ای این رشته از صنعت است تا بتوان : - از سرمایه گذاریهای مهم خصوصا در رشته تبدیل انرژی که بالقوه بسیار خطر ساز است ، حفاظت نمود . - در طول بهره برداری از مجموعه های صنعتی مهم از خسارت به تجهیزات ناشی از آتش سوزی اجتناب نمود . - از خسارت عدم تولید در طول زمان لازم برای تغییرات که عموما کمر شکن هستند پرهیزکرد .